Gözcü Pro

Marin tipi alüminyum ve polikarbonat/polietilenden üretilen dayanıklı dış iskelete sahip GÖZCÜPRO , en zorlu su koşullarında çalışmaya tasarlanmış 8 adet itici motora sahiptir.

Özel tasarıma sahip ve hızlı değiştirilebilir özellikteki Li-Ion batarya ünitesinden güç alarak, su altında uzun süreli çalışma sağlar.

Şiddeti ayarlanabilir güçlü 4 adet LED ışıklar, canlı HD görüntü sağlayan 1080p kamera için mükemmel aydınlatma sağlar; bu sayede gece koşulları ve karanlık ortamlarda da üstün görüş imkanı sağlanır.

Kendi sınıfında zorlu görevleri yerine getirmek için özel donanıma sahip olan GÖZCÜPRO, balık çiftlikleri, boru hatları, su altı inşaatları, limanlar, arama -kurtarma, su altı arkeolojisi, su altı biyolojik araştırmaları, enerji santralleri gibi birçok sektör için barındırdığı üstün özellikler sayesinde kilit rol üstlenmektedir.

200+ metre derinlikte çalışabilme özelliği ve 300+ (arttırılabilir) metrelik kablo seçeneği ile GÖZCÜPRO farklı endüstrilerin su altındaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Özel programı ve arayüzü sayesinde GÖZCÜPRO modelinin su altından aktardığı görüntüleri VR (Sanal Gerçeklik) gözlüğü ile izlemek mümkün.

Robotun kontrolünü operatör konsolu ile kullanım ve kontrol imkanlarını daha kolay hale getiren UI teknolojisi sayesinde bilgisayardan gerçekleştirebilirsiniz.

Derinlik sabitleme, pozisyon kontrolü gibi seçenekler üstün özelliklerini ortaya koyarken ürünün işlevselliğini de arttırmaktadır. Bu sayede GÖZCÜPRO ile sualtı deneyimlerini oldukça basit ve verimli hale getirdik!

Ana Özellikler